Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

 • Data publikacji: Wrzesień 6, 2019
 • Data modyfikacji: Wrzesień 9, 2019
  • 71 349 35 45, Wrocław, dolnośląskie, Polska

Przedsiębiorstwo HAK działa od 1989 roku w branży kompleksowych rozwiązań technicznych dla różnych branż przemysłu. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, ekspertyzach i modernizacji urządzeń transportu bliskiego oraz osprzętu dźwignicowego, a także wykonawstwie torowisk dźwignic w systemie Gantrail. Dysponuje powierzchnią produkcyjną liczącą ponad 4000 m2 oraz powierzchnią ponad 1800 m2 przeznaczoną na cele badawczo-rozwojowe (www.cbrhak.pl).

W swojej działalności Przedsiębiorstwo HAK zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, korzystającą z doświadczenia płynącego z wieloletniej praktyki i wielu zrealizowanych projektów. Zgromadzona wiedza w połączeniu z zastosowaniem profesjonalnej myśli naukowej oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych, pozwala firmie tworzyć innowacyjne rozwiązania. Jej realizacje to urządzenia bezpieczne i profesjonalnie przystosowane do różnych wymagań i specyficznych środowisk pracy.

Przedsiębiorstwo HAK zajmuje się realizacją kompleksowych przedsięwzięć, poczynając od rozpoznania potrzeb, doradztwa i projektu, poprzez produkcję i montaż, a kończąc na testach oraz udziale w odbiorze urządzenia przez UDT.

Udokumentowaniem jakości powstających produktów jest posiadany przez firmę od 1998 certyfikat jakości ISO 9001, a także potwierdzenie spełnienia przez Przedsiębiorstwo wymagań normy ISO 3834 w zakresie jakości spawania materiałów metalowych, EN 1090-1 w zakresie oceny zgodności elementów konstrukcyjnych i wdrożenia Zakładowej Kontroli Produkcji oraz EN 1090-2 w zakresie wymagań technicznych dotyczących konstrukcji stalowych.

Od roku 2011 Przedsiębiorstwo HAK ma status Centrum Badawczo-Rozwojowego, przyznany przez Ministra Gospodarki jako potwierdzenie długoletniego doświadczenia w pracach innowacyjnych i badawczych oraz opracowywanie nowych rozwiązań technicznych.


Ulica i numer lokalu: Jerzmanowska 8f
Numer telefonu: 71 349 35 45
Godziny otwarcia: 7-16
Adres mailowy: hak@hak.com.pl
Adres internetowy: https://www.hak.com.pl/hak/
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Wypożyczalnia sprzętu budowlanego MK|RENT WĄBRZEŹNO

  Wypożyczalnia sprzętu budowlanego MK|RENT WĄBRZEŹNO

  Narzędzia i maszyny Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie) Sierpień 3, 2019

  Wypożyczalnia sprzętu budowlanego MK|RENT WĄBRZEŹNO tel. 578 042 425 Wszystkie urządzenia są nowe, w pełni wydajne Wystawiam faktury, zapraszam do kontaktu Otwarte 7 dni w tygodniu. Kaucja u...

 • PM Serwis, Wynajem dźwigów Wrocław

  PM Serwis, Wynajem dźwigów Wrocław

  Narzędzia i maszyny Wrocław (dolnośląskie) Styczeń 31, 2019

  Na budowie nadzwyczaj w wielu przypadkach używane są przeróżne machiny. Ich zastosowanie jest w wielu przypadkach wymagane - dużo materiałów i urządzeń oraz innego rodzaju rzeczy znamionuje ...

 • Małmar

  Małmar

  Narzędzia i maszyny Halinów (mazowieckie) Grudzień 23, 2018

  Firma MAŁMAR oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia robót rozbiórkowych, niwelacji terenu, wyburzeń, wykopów, kruszenia betonu. Prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specj...