Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS

 • Data publikacji: Marzec 16, 2016
  • 17 85 25 837, Rzeszów, podkarpackie, Polska

Efekt Plus działa na rynku już od 1995 roku. Najważniejszym przedmiotem naszej działalności jest produkcja folii. W naszej szerokiej ofercie występuje folia stretch maszynowa o kilku grubościach, wersjach kolorystycznych i szerokościach. Wytwarzamy też inne artykuły opakowaniowe, dzięki czemu możemy dobrze zaopatrywać odbiorców z różnych działów gospodarki. Dzięki solidnie przeszkolonej kadrze i wydajnym maszynom nasza folia do przesyłek spełnia wszystkie wymogi odbiorców. Zachęcamy wszystkich do bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą asortymentową.

Oferta:
Produkcja i sprzedaż hurtowa folii typu:
- folia stretch ręczna
- folia stretch Jumbo
- folia stretch maszynowa
- folia kolorowa ręczna
- folia kolorowa Jumbo i maszynowa
- Mini-rap


Ulica i numer lokalu: Trembeckiego 11
Numer telefonu: 17 85 25 837
Godziny otwarcia: 10.00 - 17.00
Adres mailowy: ad@folia-stretch.pl
Adres internetowy: www.folia-stretch.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Spaw Plastik

  Spaw Plastik

  Tworzywa sztuczne Łódź (728-27-40-147) Czerwiec 6, 2019

  Dostarczamy wysokiej jakości usługi z zakresu spawania tworzyw sztucznych typu PP, PE, PVC i zabezpieczeń chemoodpornych typu PFA, MFA, PTFE charakteryzujących się wysoką odpornością na koro...