Art Zone Events - Karol Pawłowski

  • Data publikacji: Czerwiec 26, 2019
    • Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska

Nasza agencja eventowo-artystyczna działa od 2006 roku. Specjalność Art Zone Events to organizacja imprez i konferencji, stoiska firmowe, konferencje, wynajem multimediów, ekrany led, scenografia, oświetlenie sceniczne, eventy firmowe, na terenie Trójmiasta i całej Polski.
Poza produkcją eventów, oferujemy m.in.: budowę oraz wynajem stoisk firmowych na targi i konferencje. Wynajmujemy ekrany plazmowe, projektory, ekrany led, telebimy.
Oferujemy również stałe wyposażenie klubów, obiektów eventowych, biur, powierzchni biznesowych, sal konferencyjnych itd. w oprawy świetlne, ekrany led, ekrany plazmowe oraz projektory.


Ulica i numer lokalu: Kaprów 3a/34
Numer telefonu: 536588006
Godziny otwarcia: 09:00-17:00
Adres mailowy: biuro@artzoneevents.pl
Adres internetowy: www.artzoneevents.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

    Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.