Centrum Rehabilitacji Bio Live

 • Data publikacji: Marzec 16, 2016
  • 698173016, Opole, opolskie, Polska

Centrum Rehabilitacji i Masażu Bio Live oferuje zabiegi lecznicze i relaksacyjne. Leczenie zespołów bólowych kręgosłupa, przeciążenia stawów.
Zabiegi z zakresu Terapii Manualnej jest to bezpośrednia praca terapeuty z pacjentem daje niesamowite rezultaty.

Oferujemy także ćwiczenia gimnastyki leczniczej, korekcję wad postawy, rehabilitację po zabiegową, pourazową, zabiegi krioterapii miejscowej, laseroterapii, naświetlania lampą sollux, masaże: klasyczny, relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż antycellulitowy bańką chińską, masaż leczniczy tensegracyjny.

Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie już dziś i umów wizytę!


Ulica i numer lokalu: Częstochowska 11
Numer telefonu: 698173016
Adres mailowy: biuro@bio-live.pl
Adres internetowy: www.bio-live.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Fizjo-Sport.pl fizjoterapia i rehabilitacja

  Fizjo-Sport.pl fizjoterapia i rehabilitacja

  Fizykoterapia i masaże Rzeszów (podkarpackie) Luty 27, 2017

  Nowoczesne metody rehabilitacji i fizjoterapii Fizjo-Sport.pl to fizjoterapia i rehabilitacja na najwyższym światowym poziomie. Bogate doświadczenie wyspecjalizowanej kadry w analizie, oceni...