Medi-Lyme Paulina Olszewska

 • Data publikacji: Sierpień 10, 2019
  • +48 796 78 32 32, Gliwice, śląskie, Polska

Medi-Lyme to gabinet, który wykorzystuje połączenie medycyny naturalnej z nowoczesną technologią.
W gabinecie MEDI-LYME oferujemy:
Diagnostykę obciążeń obejmującą bakterie, pasożyty, wirusy, grzyby, pierwotniaki, boreliozę, metale ciężkie oraz alergie.
Terapię usuwającą obciążenia organizmu, Terapię Rife'a polegającą na leczeniu polem elektromagnetycznym o zmiennej częstotliwości dostosowanej indywidualnie do pacjenta.
Wsparcie suplementami ziołowymi z możliwością zakupu sprawdzonych preparatów dających leczniczy efekt.
Naszym założeniem jest indywidualne podejście do każdego klienta w celu zdefiniowania możliwych przyczyn dolegliwości i chorób. Pracujemy na wysokiej jakości urządzeniach, które są obsługiwane przez doświadczony i dobrze przeszkolony personel. W walce o przywrócenie homeostazy, czyli równowagi w organizmie, edukujemy w kwestii żywienia, suplementacji, nasze działania uzupełniamy o naturalne środki stosowane w oczyszczaniu organizmu.


Ulica i numer lokalu: Mikołowska 7/205
Numer telefonu: +48 796 78 32 32
Godziny otwarcia: 10 - 18
Adres mailowy: info@medi-lyme.pl
Adres internetowy: www.medi-lyme.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  Katalogi firm, to doskonały sposób na reklamę własnej działalności gospodarczej. Możemy bowiem nie tylko za pomocą własnej strony internetowej, ale również za pomocą katalogów firm, starać się dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. Dlatego warto dobrze przeszukać sieć w poszukiwaniu naprawdę profesjonalnego i dobrze zbudowanego serwisu. Ponieważ opis firmy możemy umieścić za darmo, należy trzymać się ściśle określonych reguł, które wyznaczają właściciele takich serwisów.

Powiązane oferty

 • Ośrodek Naturalnego Uzdrawiania Reiki

  Ośrodek Naturalnego Uzdrawiania Reiki

  Medycyna naturalna Rzeszów (podkarpackie) Czerwiec 24, 2019

  Nazywam się Witold Słaby jestem Mistrzem Reiki w Polsce. Nauczam w linii tradycyjnej systemem Usui Shiki Ryoho. Od 1980 roku interesuje się medycyną naturalną. Inicjacje I stopnia Reiki otrz...